O nás

V spoločnosti Anplast sa už od roku 2006 zaoberáme predajom a montovaním plastových a hliníkových okien a dverí, garážových vrát, tieniacej techniky a celého radu ďalšieho príslušenstva.

Svojich klientov si hľadáme po celom východnom Slovensku a sme radi, že zákazníkov, ktorí chcú zmeniť svoje bývanie k lepšiemu, stále pribúda a že veľká časť tých, ktorým sme už kvalitnejšie okná alebo dvere dodali, sa k našej spoločnosti vracajú opakovane.

Naším cieľom je ponúkať klientom produkty špičkovej kvality, ktoré budú fungovať presne podľa ich predstáv a vydržia s nimi cele desaťročia. Preto spolupracujeme len s dodávateľmi, ktorí sa nám počas dlhých rokov nášho pôsobenia osvedčili. Tím našich pracovníkov má zároveň dlhoročné skúsenosti s montážou, takže sa môžete spoľahnúť, že prácu Vám vykoná perfektne i v tých najmenších detailoch.

Sme tu nato, aby sme Vám dodali servis presne poľa Vašich predstáv, nech už nové okná alebo vráta potrebujete na svoj dom, sídlo firmy alebo priemyslový areál. Zvládame aj tie najnáročnejšie zákazky a urobíme všetko preto, aby ste s výsledkom mohli byť spokojní. Skúste sa nám ozvať a dať nám vedieť, ako presne by ste si spoluprácu s našou spoločnosťou predstavovali!

Sme tu nato, aby sme vypočuli všetky Vaše individuálne požiadavky a dodali Vám výsledok, ktorý Vám bude perfektne vyhovovať. Skúste sa nám ozvať a dejte nám vedieť, čo konkrétne by ste od našej firmy potrebovali Vy! Veríme, že s našimi službami budete spokojní.